FESTIVAL PROFESIONÁLNÍ GASTRONOMIEGASTRO TOUR 2018
4. - 7. 10. 2018
Výstaviště PVA EXPO, Praha - Letňany
(v rámci veletrhu FOR GASTRO & HOTEL)

Festival GASTRO TOUR již devátým rokem prezentuje aktuální trendy profesionální gastronomie a nové produkty na trhu formou kuchařských a cukrářských vystoupení s řízenými degustacemi v rámci programové zóny a samostatných expozic. Součástí programů jsou semináře, odborné workshopy, výukové programy a přednášky věnované profesionální gastronomii, hotelnictví a lázeňství. Projekt představuje úspěšné gastronomické koncepty všech typů. Je určen pro návštěvníky z řad majitelů a provozovatelů ho.re.ca podniků, jejich personálu, odborníkům z oboru gastronomie, hotelnictví a cestovního ruchu, odborným školám, ale i hostům těchto zařízení - široké veřejnosti se zájmem o gastronomii, zdravý životní styl, wellness a cestovní ruch. 

Partnery a účastníky projektu jsou především dodavatelé do gastronomických zařízení, ale i jednotlivé podniky tohoto typu. Ti mají možnost se prezentovat formou technologické či produktové podpory programů nebo i samostatnou expozicí.

Degustace určené pro zvané hosty jsou bezplatné, další jsou zpoplatněny. 


Festival se koná každoročně v rámci veletrhu FOR GASTRO & HOTEL. Odborným partnerem a spolupořadatelem je Asociace kuchařů a cukrářů ČR. Festival spolupracuje i s dalšími vybranými odbornými projekty a institucemi. Organizátorem je marketingově poradenská a produkční agentura T&M CREATIVE.
 
Hlavním mediálním partnerem je magazín profesionální gastronomie GASTRO REPORT & MINUTKA/CAFÉ & PATISSERIE, oficiální časopis Asociace kuchařů a cukrářů ČR, který T&M CREATIVE vydává.FotografieFotografie

www.tmcreative.czwww.akc.cztmcreative.czwww.akc.cz/soutez-267/global-chefs-challenge-2017www.akc.cz/soutez-266/kuchar-roku-2017-2018www.abf.czwww.hofmann.czwww.bonduelle.czwww.2pgastro.czwww.atrea.czwww.countrylife.czwww.edsystem.czwww.fomi.czwww.hotelovy-porcelan.czwww.hasap.czwww.nektarnatura.czwww.nestle.czwww.premium-gastro.comwww.platebni-systemy.euhttps://www.rational-online.com/cs_cz/home/www.hotelova-skola.czwww.varnea.czwww.vybaveniproakce.czwww.wusthof.czwww.winterhalter.czwww.mirel.czwww.gastro-report.czwww.cafepatisserie.cz