FESTIVAL PROFESIONÁLNÍ GASTRONOMIE

GASTRO TOUR 2017

Agentura T&M CREATIVE ve spolupráci s Asociací kuchařů a cukrářů ČR pořádají GASTRO TOUR 2017, který se bude konat v rámci veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2017 - 5. – 8. 10. 2017 na Výstavišti PVA EXPO, Praha - Letňany, hala 1.
 

Programová zóna GASTRO TOUR představí, jako již tradičně, moderní trendy a inspirace pro majitele, provozovatele a pracovníky gastronomických zařízení. V rámci přednášek, kurzů, workshopů a exhibic se návštěvníci a hosté mohou inspirovat zajímavými koncepty, projekty, seznámit se s novinkami na trhu, s moderními technologiemi a surovinami pro každodenní úspěšný i efektivní gastronomický provoz.  V rámci programů vystoupí řada známých osobní z gastronomie a hotelnictví. Součástí programů je i vyhlášení cen veletrhu - soutěže GRAND PRIX a TOP EXPO 2017.   
Souběžně s programy proběhnou prestižní soutěže GLOBAL CHEFS CHALLENGE 2017 a KUCHAŘ ROKU 2017/2018.

ČÁSTI GASTRO TOUR
GASTRO REPORT & MINUTKA STAGE: registrovaným majitelům, provozovatelům a pracovníkům v pohostinství představí spolu s partnery formou přednášek, kurzů, workshopů a exhibic nejnovější gastronomické trendy a projekty
SAMOSTATNÁ KOMERČNÍ PREZENTACE PARTNERŮ: prostor pro samostatné partnerské komerční prezentace formou meeting pointů/konzultačních stánků postavených dle dohody a zadání klienta. 
GASTRO TOUR KONCEPT RESTAURANT: představuje ve spolupráci s partnery v reálném provozu různé gastronomické koncepty, suroviny, technologie a služby.

FORMA SPOLUPRÁCE - PARTNER
Plnění ze strany T&M CREATIVE
 zapojení do programových bloků a restaurace – aktivní prezentace využití surovin, konceptů, technologií a služeb (možnost propojení se subdodavateli)
 prezentační prostor v komerční zóně GASTRO TOUR
 zveřejnění loga společnosti mezi partnery projektu ve veškeré komunikaci  
 předání všech kontaktů registrovaných odborných návštěvníků programů (cca 200 plných aktuálních kontaktů na majitele, provozovatele a personál gastronomických a hotelových zařízení)
 prezentace v magazínu profesionální gastronomie GASTRO REPORT & MINUTKA / CAFÉ & PATISSERIE formou redakčního příspěvku a PR z akce

 

FotografieFotografie

www.tmcreative.czwww.akc.cztmcreative.czwww.akc.cz/soutez-267/global-chefs-challenge-2017www.akc.cz/soutez-266/kuchar-roku-2017-2018www.abf.czwww.hofmann.czwww.bonduelle.czwww.2pgastro.czwww.atrea.czwww.countrylife.czwww.edsystem.czwww.fomi.czwww.hotelovy-porcelan.czwww.hasap.czwww.nektarnatura.czwww.nestle.czwww.premium-gastro.comwww.platebni-systemy.euhttps://www.rational-online.com/cs_cz/home/www.hotelova-skola.czwww.varnea.czwww.vybaveniproakce.czwww.wusthof.czwww.winterhalter.czwww.mirel.czwww.gastro-report.czwww.cafepatisserie.cz